Филтри -

Камиони со церада RENAULT од Франција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони со церада RENAULT од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 05/2006 Километража 568525 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 04/2005 Километража 610863 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10340 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2008 Километража 532626 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2008 Километража 679000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 09/2007 Километража 922149 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2009 Километража 671000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 07/2004 Километража 708745 км Сила
Франција, Saint-Désirat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9880 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 442042 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2130 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2010 Километража 443187 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5719 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2009 Километража 301658 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14930 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража 613561 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8766 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2013 Километража 520602 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5340 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2002 Километража 560280 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2006 Километража 671000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2008 Километража 988978 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2007 Километража 985000 км Сила
Франција, LIMAY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се