Филтри -

Камиони со церада RENAULT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада RENAULT од Чешка Република: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада RENAULT Midlum 10.220 DXi
10
Контактирајте го продавачот
7.689 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.25 м³
Година 2011 Километража 657350 км Сила 219 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион со церада RENAULT MIDLUM 180.10, EURO 3, GOOD CONDITION
10
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002-06 Километража 293000 км Сила 174 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада RENAULT MIDLUM 280.18 P 4X2
20
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-02 Километража 985495 км Сила 280 кс
Чехија, Strančice
камион со церада RENAULT Mascott 160.65
20
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 31.44 м³
Година 2006-08 Километража 840000 км Сила 156 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион со церада RENAULT Midliner S 180.09
23
Контактирајте го продавачот
2.297 € CZK 59.000 CZK
Евро Euro 2 Зафатнина 37.27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 341807 км Сила 132 kW
Чехија, Kladno
камион со церада RENAULT D 12.280
9
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.6 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04 Километража 409000 км Сила 280 кс
Чехија, Nove Straseci
камион со церада RENAULT MIDLUM 220.12 P 4x2, TRANSMISSION FAILURE
20
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 580785 км Сила 219 кс
Чехија, Strančice
камион со церада RENAULT D + приколка со церада
18
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2111 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-05 Километража 184621 км Сила 110 кс
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион со церада RENAULT R 2087, VETERAN (RETRO), 4x4
15
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година Километража 8601 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада RENAULT MIDLUM 180.08/B
9
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001-08 Километража 973397 км Сила 174 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада RENAULT D EURO 6 do 3,5t + приколка со церада
18
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
нови камион со церада RENAULT MIDLUM EL
15
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 1 км Сила 185 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со церада RENAULT MASTER 2,5 DCi
14
Контактирајте го продавачот
5.960 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 19.82 м³
Година 2010-09 Километража 537587 км Сила 120 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион со церада RENAULT MIDLUM 180DCI,HYDRAULIC LIFT
20
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.57 м³
Година 2006-04 Километража 704442 км Сила 174 кс
Чехија, Strančice
камион со церада RENAULT MIDLUM 240.16 O 4X2
14
Контактирајте го продавачот
7.100 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2010-08 Километража 796416 км Сила 241 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се