Филтри -

Камиони со церада RENAULT

Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

113 огласа: Камиони со церада RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 13795 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража 753000 км Сила
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
9.565 € PLN 45.000 PLN
Носивост 6810 кг
Година 2011 Километража 812000 км Сила
Полска, Żarki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2020 Километража 266700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 12 палети
Година 2023 Километража 11 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 9 палети
Година 2018 Километража 435800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 8 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
44.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 23.67 м³ Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 8 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 8 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 8 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 37.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 8 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 376360 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9260 кг Евро Euro 5
Година Километража 416000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-03-31 Километража 1000000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1280000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 313900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 9 палети
Година 2023 Километража 30 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 12 палети
Година 2023 Километража 30 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 11 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 320300 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
44.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
38.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.6 м³ Капацитет 10 палети
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Носивост 5510 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 534000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 8580 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 918000 км Сила
Полска, Jordanów
Контактирајте го продавачот
8.470 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 23.97 м³
Година 2014 Километража 809164 км Сила
Чехија, Ostrovačice u Brna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 113 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се