Филтри -

Камиони со церада Peugeot од Полска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони со церада Peugeot од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 207800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 149500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 235800 км Сила
Полска, Wałbrzych

Other makes in the section "Камиони со церада од Полска"

Контактирајте го продавачот
4.300 €
Носивост 8450 кг Евро Euro 2 Зафатнина 34.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 662410 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13260 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 820000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 13030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
62.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 27800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 1160000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Носивост 2030 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 340000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.113 € PLN 17.500 PLN
Година 2007 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
44.630 € PLN 189.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 533804 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
27.970 € PLN 119.000 PLN
Носивост 8620 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 730000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
62.280 € PLN 265.000 PLN
Година 2019 Километража 559000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
27.030 € PLN 115.000 PLN
Носивост 2200 кг
Година 2016 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
46.980 € PLN 199.900 PLN
Носивост 5000 кг
Година 2017 Километража 457000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2016 Километража 772335 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 5850 кг
Година 2012 Километража 449777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
5.053 € PLN 21.500 PLN
Година 2014 Километража 1000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Носивост 953 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 383000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
12.340 € PLN 52.500 PLN
Година 2011 Километража 343000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
45.930 € PLN 195.400 PLN
Носивост 5730 кг
Година 2017 Километража 380000 км Сила
Полска, Chelm
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 25.62 м³
Година 2020 Километража 231200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Полска, KIEŁCZYGŁÓW
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се