Филтри -

Камиони со церада PEUGEOT од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со церада PEUGEOT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 114000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 250300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 25.46 м³ Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 171700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2017 Километража 214700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.650 € PLN 49.900 PLN
Носивост 1040 кг
Година 2018 Километража 245000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 118000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се