Филтри -

Камиони со церада PEUGEOT

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада PEUGEOT: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 7/2016 Километража 635551 км Сила 130 kW
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53.11 м³
Година 7/2016 Километража 635551 км Сила 177 кс
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.100 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 53.11 м³
Година 6/2016 Километража 635551 км Сила 177 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 20.79 м³
Година 2016 Километража 96500 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 110400 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1362 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.29 м³
Година 2019-03 Километража 201724 км Сила 163 кс
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 256700 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се