Филтри -

Камиони со церада Opel од Европа

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони со церада Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.74 м³
Година 2021 Километража 162500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 25.74 м³
Година 2021 Километража 156300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 116300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 339400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 186600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 250300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 155600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 121000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 142100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 142100 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 364900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Зафатнина 27.27 м³
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада Opel movano камион со церада Opel movano камион со церада Opel movano
3
Контактирајте го продавачот
7.595 € PLN 32.900 PLN
Година 2016 Километража 601633 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 364900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27.27 м³
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се