Филтри -

Камиони со церада OPEL од Полска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со церада OPEL од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 316500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 94500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 434900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 136400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се