Филтри -

Камиони со церада OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со церада OPEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 168900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 297400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 284100 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 197000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 197000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 195700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.504 € PLN 39.900 PLN
Година 2016 Километража 417928 км Сила
Полска, Grzędy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се