Филтри -

Камиони со церада NISSAN од Русија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада NISSAN од Русија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
22.800 € RUB 1.961.000 RUB
Година 2011 Километража 80000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS
4
Контактирајте го продавачот
13.490 € RUB 1.160.000 RUB
Година 2012 Километража 170000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада NISSAN ATLAS SZ2F24
2
Контактирајте го продавачот
21.450 € RUB 1.845.000 RUB
Носивост 1200 кг
Година 2013 Километража 15000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS AJR85A
4
Контактирајте го продавачот
16.470 € RUB 1.417.000 RUB
Година 2011 Километража 240000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS
5
Контактирајте го продавачот
16.000 € RUB 1.377.000 RUB
Година 2011 Километража 94000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS ALR85AR
9
Контактирајте го продавачот
22.380 € RUB 1.925.000 RUB
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 104000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS SZ1F24
8
Контактирајте го продавачот
14.470 € RUB 1.245.000 RUB
Носивост 1500 кг
Година 2012 Километража 104000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се