Камиони со церада NISSAN од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони со церада NISSAN: 12 огласа
€ 16.800 ≈ US$ 18.977
Година 2006 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 22.800 ≈ US$ 25.755
Година 2012 Километража 180000 км Сила
Шпанија, Alicante
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 21.800 ≈ US$ 24.625
Година 05/2016 Километража 116000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 4.500 ≈ US$ 5.083
Година 10/1993 Километража 350000 км Сила 41 кс
Шпанија, Barcelona
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, LUGO
€ 6.000 ≈ US$ 6.778
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1998 Километража 152000 км Сила 160 кс
Шпанија, Barcelona
€ 4.500 ≈ US$ 5.083
Евро Euro 2
Година 2001-04 Километража 151000 км Сила 106 кс
Италија, Cusago (MI)
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1994 Километража 209708 км Сила
Шпанија, Barcelona
€ 7.500 ≈ US$ 8.472
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2000 Километража 340000 км Сила 165 кс
Шпанија, Barcelona
€ 4.590 ≈ US$ 5.185
Евро Euro 3
Година 2003-06 Километража 489995 км Сила 205 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Година 2002 Километража Сила 200 кс
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
Година 05/2002 Километража 22500 км Сила 120 кс
Шпанија, Barcelona
Омилени : 0 Споредба : 0