Филтри -

Камиони со церада NISSAN

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада NISSAN: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада NISSAN ATLEON 115
5
6.500 €
Носивост 7500 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 690954 км Сила 136 кс
Италија, Roma
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
25
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 140721 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
22
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 48138 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
26
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 501244 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со церада NISSAN ATLEON TK160.95
2
4.200 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-03-03 Километража 420000 км Сила 160 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион со церада NISSAN Cabstar
8
1.650 € Без ДДВ
Година 11/2006 Километража Сила 121 кс
Литванија, Radviliškis
камион со церада NISSAN Cabstar
12
1.650 € Без ДДВ
Година 02/2007 Километража Сила 132 кс
Литванија, Radviliškis
камион со церада NISSAN Alteon 80.19
6
12.500 € Без ДДВ
Носивост 3725 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 5100000 км Сила 190 кс
Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
камион со церада NISSAN Atleon P+P+HF
9
14.850 € HUF 5.450.000 HUF
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 50000 км Сила 184 кс
Унгарија, Budapest
камион со церада NISSAN Atleon
14
2.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-01 Километража 1417303 км Сила 137 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион со церада NISSAN CABSTAR E95 2.7 tdi Rolós Ponyvás
7
5.993 € HUF 2.200.000 HUF
Година 2003 Километража 82 км Сила 92.45 кс
Унгарија, Budapest
камион со церада NISSAN ALTEON F91B
50
цена на барање
Евро Euro 4
Година 11/2009 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион со церада NISSAN L35.095 за делови
4
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се