Филтри -

Камиони со церада Mitsubishi Fuso од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада Mitsubishi Fuso: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter
7
Побарајте цена
цена на барање
Година 2008 Километража 580000 км Сила
Португалија, Leiria
камион со церада Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW
15
Контактирајте го продавачот
16.889,92 € Без ДДВ
Носивост 3250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2015-04 Километража 133276 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW
15
Контактирајте го продавачот
16.889,92 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³
Година 2015-04 Километража 133276 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso 7C15
10
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 36.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2014 Километража 84265 км Сила 150 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
камион со церада Mitsubishi Fuso Fuso Canter 6C14
10
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 2900 кг Зафатнина 22.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-09-05 Километража 494000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се