Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Унгарија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 538756 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.926 €
Носивост 11990 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.004249 м³
Година 2004 Километража 520652 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-06-03 Километража 450285 км Сила
Унгарија, Budapest
камион со церада Mercedes-Benz ACTROS 2544 + приколка со церада камион со церада Mercedes-Benz ACTROS 2544 + приколка со церада камион со церада Mercedes-Benz ACTROS 2544 + приколка со церада
3
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 743340 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 522371 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.420 € HUF 5.600.000 HUF
Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 978973 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2010 Километража 942356 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Szfvár
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 1200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 21.56 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-09 Километража 47599 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.436 € HUF 2.500.000 HUF
Година 2002 Километража 84000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32.22 м³
Година 05/2014 Километража 469900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.98 м³
Година 08/2013 Километража 653000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
63.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 570000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.300 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 39.11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2018 Километража 200000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 54.16 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 438325 км Сила
Унгарија, Szekesfehervar
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Носивост 16710 кг
Година 2015 Километража 270000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се