Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Швајцарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Швајцарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 12/2001 Километража 53100 км Сила
Швајцарија, Gretzenbach
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 549903 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 6650 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 573796 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Носивост 7800 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 794701 км Сила
Швајцарија, Oberhasli

Other makes in the section "Камиони со церада од Швајцарија"

Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 386000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 627466 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража 869000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 04/2013 Километража 812570 км Сила
Швајцарија, Lucens
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.05 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1261932 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-28 Километража 532892 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014-04 Километража 620000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се