Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.560 € PLN 239.900 PLN
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража 462000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
60.930 € PLN 272.900 PLN
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 739000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
30.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 7790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 558000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
28.800 € PLN 129.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 870000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
49.770 € PLN 222.900 PLN
Носивост 8500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 681000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 950067 км Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
51.330 € PLN 229.900 PLN
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 709000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
39.970 € PLN 179.000 PLN
Носивост 14670 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 860000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 89.500 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 567000 км Сила
Полска, Pawłów
Контактирајте го продавачот
22.310 € PLN 99.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 335000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
10.050 € PLN 45.000 PLN
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 487000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Сила
Полска, Lgota Wielka
Контактирајте го продавачот
41.950 € PLN 187.900 PLN
Носивост 7520 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 703000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 4080 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 590000 км Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
31.040 € PLN 139.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 890000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
90.850 € PLN 406.900 PLN
Носивост 12800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2019 Километража 420000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
34.610 € PLN 155.000 PLN
Носивост 7750 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 900000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
41.730 € PLN 186.900 PLN
Носивост 10677 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
40.170 € PLN 179.900 PLN
Носивост 9500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 642000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
52.670 € PLN 235.900 PLN
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 675000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 08/2000 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
7.145 € PLN 32.000 PLN
Носивост 2800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 4.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 421000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
24.560 € PLN 110.000 PLN
Носивост 5300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 415000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се