Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 956836 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.899 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 776400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 776400 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Носивост 2300 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 726322 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 61.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 776450 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Носивост 27200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 112.44 м³
Година 2013 Километража 260000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 528000 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Носивост 27200 кг Евро Euro 5 Зафатнина 111.9 м³
Година 2013 Километража 255000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 26600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 112.44 м³
Година 2010 Километража 580000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 194978 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Носивост 7030 кг Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 291235 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 09/2001 Километража 304839 км Сила
Литванија, Plungė
камион со церада Mercedes-Benz 817 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/1994 Километража Сила
Литванија, Tauragė
камион со церада Mercedes-Benz Atego 1217 за делови камион со церада Mercedes-Benz Atego 1217 за делови камион со церада Mercedes-Benz Atego 1217 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 546000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се