Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 14470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 950000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 800000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2002 Километража 1700000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се