Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада Mercedes-Benz UNIMOG 1300 камион со церада Mercedes-Benz UNIMOG 1300 камион со церада Mercedes-Benz UNIMOG 1300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1990-1 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража 39000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 9 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2023 Километража 12 км Сила
Холандија, Schiedam
TMH Trading
5 години на Autoline
камион со церада Mercedes-Benz 1017 камион со церада Mercedes-Benz 1017 камион со церада Mercedes-Benz 1017
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990-1 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8948 км Сила
Холандија, Velddriel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се