Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 4460 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.92 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05 Километража 960747 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
26.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 592470 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
71.800 € Без ДДВ
Носивост 14730 кг Евро Euro 6
Година 2021 Километража 585679 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Носивост 1730 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 685624 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-06 Километража 587610 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 05/2007 Километража 398200 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
38.531 € Без ДДВ
Носивост 2060 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09 Километража 182233 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 2890 кг Евро Euro 1
Година 1999 Километража 1019975 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 6840 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-11 Километража 545037 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-03 Километража 851970 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 310565 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 234614 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 226959 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 900633 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
8.150 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013-03 Километража 900633 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 830000 км Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 5800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.81 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-13 Километража 873735 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
6.413 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 551000 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Носивост 6100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 681814 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 996807 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
56.376 € Без ДДВ
Носивост 7840 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 224300 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 06/2011 Километража Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 7525 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-20 Километража 1029503 км Сила
Чехија, Holubice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи