Филтри -

Камиони со церада Mercedes-Benz од Австрија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони со церада Mercedes-Benz од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 8140 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-03 Километража 479551 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
21.300 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11 Километража 417821 км Сила
Австрија, Laakirchen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 5420 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 330435 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.300 € Без ДДВ
Носивост 4890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Километража 90319 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 7710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-10 Километража 239275 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 5200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-03 Километража 178014 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
45.200 € Без ДДВ
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 149997 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 3900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 157295 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 5180 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-05 Километража 170552 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 5045 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража 291888 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
41.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 45.72 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-04 Километража 344900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
19.890 € Без ДДВ
Носивост 1975 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.31 м³
Година 2019-01 Километража 271560 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Носивост 1855 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.31 м³
Година 2019-10 Километража 214147 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42.67 м³
Година 2021-02 Километража 96900 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 42.67 м³
Година 2022-02 Километража 80390 км Сила
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 4300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-11 Километража 160000 км Сила
Австрија, Gratkorn/Graz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се