Филтри -

Камиони со церада MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MITSUBISHI од Русија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
17.020 € RUB 1.464.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 190000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
5
Контактирајте го продавачот
20.030 € RUB 1.723.000 RUB
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
18.340 € RUB 1.578.000 RUB
Година 2012 Километража 121000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.540 € RUB 1.509.000 RUB
Година 2011 Километража 196000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
26.250 € RUB 2.258.000 RUB
Година 2014 Километража 242000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
21.290 € RUB 1.831.000 RUB
Година 2012 Километража 134000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FEB80
2
Контактирајте го продавачот
37.540 € RUB 3.229.000 RUB
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 99000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
13.810 € RUB 1.188.000 RUB
Година 2011 Километража 691000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
22.180 € RUB 1.908.000 RUB
Година 2011 Километража 270000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FBA20
2
Контактирајте го продавачот
14.050 € RUB 1.209.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 206000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
19.840 € RUB 1.706.000 RUB
Година 2011 Километража 33000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
10
Контактирајте го продавачот
16.820 € RUB 1.447.000 RUB
Година 2012 Километража 230000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
21.200 € RUB 1.824.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 384000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FBA20
7
Контактирајте го продавачот
16.060 € RUB 1.382.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 139000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
3
Контактирајте го продавачот
23.260 € RUB 2.001.000 RUB
Година 2011 Километража 17000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се