Филтри -

Камиони со церада MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MITSUBISHI: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.750 €
Година 2001 Километража 135000 км Сила
Украина, м. Луцьк
камион со церада MITSUBISHI FUSO CANTER 7C15 4x2
10
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 3275 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.51 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-04 Километража 118405 км Сила 150 кс
Австрија, Laakirchen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 CASSONE+CENTINA
7
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Зафатнина 17.83 м³
Година 2018-07 Километража 136214 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI CANTER 7.5 CASSONE+CENTINA+TELO 3950x2150x2100
14
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Година 2018-07 Километража 116073 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
17.200 € RUB 1.490.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 190000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
5
Контактирајте го продавачот
20.240 € RUB 1.753.000 RUB
Година 2012 Километража 20000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
18.530 € RUB 1.605.000 RUB
Година 2012 Километража 121000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
17.720 € RUB 1.535.000 RUB
Година 2011 Километража 196000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
26.520 € RUB 2.297.000 RUB
Година 2014 Километража 242000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
21.510 € RUB 1.863.000 RUB
Година 2012 Километража 134000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FEB80
2
Контактирајте го продавачот
37.930 € RUB 3.285.000 RUB
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 99000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
13.950 € RUB 1.208.000 RUB
Година 2011 Километража 691000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
2
Контактирајте го продавачот
22.410 € RUB 1.941.000 RUB
Година 2011 Километража 270000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter FBA20
2
Контактирајте го продавачот
14.200 € RUB 1.230.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 206000 км Сила
Русија
камион со церада MITSUBISHI Canter
4
Контактирајте го продавачот
20.040 € RUB 1.736.000 RUB
Година 2011 Километража 33000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се