Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Словачка: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2002 Километража 958200 км Сила 130 kW
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2016 Километража 733222 км Сила 170 kW
Словачка, Levice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година Километража 760000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Година 2011 Километража 253000 км Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Носивост 5820 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³
Година 2009-10 Километража 1202029 км Сила 177 кс
Словачка, Štúrovo
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 11/2010 Километража 321404 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 21.92 м³
Година 7/2008 Километража 447266 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 22.72 м³
Година 11/2010 Километража 321404 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2006 Километража 612000 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се