Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.140 € PLN 212.500 PLN
Носивост 15000 кг
Година 2016 Километража 461000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 877000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5305 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2015 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
57.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 30272 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
35.900 € Со вклучен ДДВ
Носивост 7950 кг Зафатнина 43.93 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2015 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
16.570 € PLN 78.000 PLN
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 367000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
19.730 € PLN 92.900 PLN
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 442000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Носивост 2980 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 487645 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
50.980 € PLN 240.000 PLN
Носивост 9500 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 542874 км Сила
Полска, Żołynia
Контактирајте го продавачот
45.780 € PLN 215.500 PLN
Носивост 11990 кг
Година 2017 Километража 457000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
18.460 € PLN 86.900 PLN
Носивост 11990 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 505434 км Сила
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
Контактирајте го продавачот
42.460 € PLN 199.900 PLN
Носивост 5100 кг
Година 2017 Километража 405000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
6.691 € PLN 31.500 PLN
Носивост 3500 кг
Година 1994 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
46.710 € PLN 219.900 PLN
Носивост 7404 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
57.120 € PLN 268.900 PLN
Носивост 12900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 672000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
7.541 € PLN 35.500 PLN
Носивост 2800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 4.2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 421000 км Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
16.340 € PLN 76.900 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 610041 км Сила
Полска, Strawczyn
Контактирајте го продавачот
45.650 € PLN 214.900 PLN
Година 2021 Километража 99843 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 450000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
19.010 € PLN 89.500 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 567000 км Сила
Полска, Pawłów
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се