Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Обединетото Кралство: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824, EURO 5 6X2 CURTAINSIDER - 2010 - SG12 UXR
12
Контактирајте го продавачот
8.593 € GBP 7.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 264165 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824,  6X2 CURTAINSIDER - 20102 - SG12 UXL
12
Контактирајте го продавачот
8.593 € GBP 7.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 234776 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Sawley
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824, 6X2
12
Контактирајте го продавачот
8.593 € GBP 7.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 310809 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824, 6X2 CURTAINSIDER
12
Контактирајте го продавачот
7.440 € GBP 6.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 320721 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824, 6X2
12
Контактирајте го продавачот
8.593 € GBP 7.450 GBP
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 301776 км Сила 240 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со церада MERCEDES-BENZ 2005 Mercedes 814D 4x2 Curtainsider Lorry (UK Export Marker - Re
41
Побарајте цена
аукција аукција
Година 2005 Километража 99906 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824
28
Побарајте цена
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-26 Километража 254731 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
камион со церада MERCEDES-BENZ AXOR 1824
22
Побарајте цена
аукција аукција
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-11-29 Километража 253077 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се