Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 490000 км Сила
Италија, Milano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 2690 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 355000 км Сила
Италија, Vedelago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006-07-10 Километража 1700000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3470 кг
Година 1994 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2000-05-30 Километража 525000 км Сила
Италија, Agrate Brianza
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 14470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се