Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1986 Километража 39000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 2141 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 259911 км Сила
Холандија, Drachten
камион со церада MERCEDES-BENZ UNIMOG 1300 камион со церада MERCEDES-BENZ UNIMOG 1300 камион со церада MERCEDES-BENZ UNIMOG 1300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1990-1 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион со церада MERCEDES-BENZ 1017 камион со церада MERCEDES-BENZ 1017 камион со церада MERCEDES-BENZ 1017
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990-1 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 23000 кг
Година 01/2011 Километража 577664 км Сила
Холандија, Middelaar
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се