Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Година 1978-08 Километража 125000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2012-09 Километража 444937 км Сила
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 522000 км Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Евро Euro 3
Година 1997 Километража 700000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.21 м³
Година 2011 Километража 486100 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 239000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³
Година 2019-04 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³
Година 2016-07 Километража 307080 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006-07 Километража 401925 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.46 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-08 Километража 377540 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Сила
Германија, MAGDEBURG
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1995-08 Километража 190729 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.51 м³
Година 2019-04 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Носивост 5220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.07 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-07 Километража 267344 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 3930 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.85 м³
Година 2018-07 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
21.690 €
Година 1996-02 Километража 147100 км Сила
Германија, Hosenfeld
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 8670 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-08 Километража 504690 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 4110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.06 м³
Година 2013-12 Километража 206198 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Носивост 14940 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 510066 км Сила
Германија, Oberschleissheim
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 416000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 2000-03 Километража 577577 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Година 1995-04 Километража 450000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 2640 кг Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 120385 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 75900 км Сила
Германија, Schüttorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се