Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ 818 L, HYDRAULIC LIFT, SLEEPING CABIN
19
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40.32 м³
Година 2006-04 Километража 718211 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ 818 L, HYDRAULIC LIFT, SLEEPING BODY
20
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³
Година 2006-04 Километража 748093 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 815, HYDRAULIC LIFT, SLEEPING BODY
18
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 1486055 км Сила 152 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ 818 L, HYDRAULIC LIFT,SLEEPING CABIN
20
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40.36 м³
Година 2006-04 Километража 748093 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ 818 L, HYDRAULIC LIFT, SLEEPING BODY
19
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 40.32 м³
Година 2006-04 Километража 718211 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 815, HYDRAULIC LIFT, SLEEPING BODY
20
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003-03 Километража 1486055 км Сила 152 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ Sprinter II Pritsche 310/311/313/314/316 CDI
14
Контактирајте го продавачот
11.489 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 525000 км Сила 163 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион со церада MERCEDES-BENZ Atego 923
12
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 1200000 км Сила 230 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 822
15
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.43 м³
Година 2012-09 Километража 382534 км Сила 220 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 822
15
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Носивост 3340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41.43 м³
Година 2012-09 Километража 382534 км Сила 220 кс
Чехија, Velké Meziříčí
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 822, 18 PALLETS, NEW TIRES, GOOD CONDITION
15
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 47 м³
Година 2005-10 Километража 869517 км Сила 218 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион со церада MERCEDES-BENZ Atego 1222
17
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2009 Километража 630000 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 818 L 8T,SLEEPING BODY + приколка со церада
20
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 113.15 м³
Година 2007-10 Километража 756244 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 818 L 8T,SLEEPING BODY+Paragan Gapa2012 + приколка со церада
20
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 115.09 м³
Година 2007-10 Километража 756244 км Сила 177 кс
Чехија, Strančice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се