Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Бугарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Бугарија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1528
17
Контактирајте го продавачот
13.753,96 €
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 43.8 м³
Година 2002 Километража 607000 км Сила 280 кс
Бугарија, Пловдив
камион со церада MERCEDES-BENZ 1217 ECO POWER
17
Контактирајте го продавачот
5.011 € BGN 9.800 BGN
Носивост 7500 кг
Година 1998 Километража 665484 км Сила 170 кс
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MERCEDES-BENZ ACTROS 2544 + приколка со церада
42
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Носивост 26160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 113.77 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-31 Километража 1188000 км Сила 440 кс
Бугарија, Свиленград
камион со церада MERCEDES-BENZ 817 Atego
16
Контактирајте го продавачот
5.931 € BGN 11.600 BGN
Носивост 3450 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 256000 км Сила 170 кс
Бугарија
камион со церада MERCEDES-BENZ Sprinter 313 CDI
16
Контактирајте го продавачот
9.152 € BGN 17.900 BGN
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 177000 км Сила 130 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се