Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Белгија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Белгија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MERCEDES-BENZ
11
цена на барање
Година Километража 232426 км Сила 231 кс
Белгија, Hasselt
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1530 L 4x2
10
56.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража 34830 км Сила 299 кс
Белгија, SINT PIETERS LEEUW
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада MERCEDES-BENZ Actros 2535L
10
13.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08 Километража 1050530 км Сила 350 кс
Белгија, Wingene
камион со церада MERCEDES-BENZ VARIO 814D
10
6.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 19.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-06 Километража 179847 км Сила 140 кс
Белгија, Wingene
камион со церада MERCEDES-BENZ ATEGO 1318L EURO6
13
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07-28 Километража 117500 км Сила 180 кс
Белгија, AVIN
камион со церада MERCEDES-BENZ
11
цена на барање
Година 2005 Километража 232426 км Сила 231 кс
Белгија, Lummen
камион со церада MERCEDES-BENZ 1622
3
7.900 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг
Година 1989 Километража 680000 км Сила 220 кс
Белгија, Beveren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се