Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Австрија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MERCEDES-BENZ од Австрија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.03 м³
Година 2018-02 Километража 109900 км Сила 272 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
Контактирајте го продавачот
аукција 5.210 €
Евро Euro 5
Година 2011-02 Километража 250565 км Сила 95 kW
Австрија, Liezen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.100 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 43.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-02 Километража 219741 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05 Километража 199680 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
39.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-04 Километража 469429 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
44.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 40.29 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-07 Километража 226842 км Сила 238 кс
Австрија, Laakirchen
камион со церада MERCEDES-BENZ 809/37 камион со церада MERCEDES-BENZ 809/37
2
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 4300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1984-11 Километража 160000 км Сила 90 кс
Австрија, Gratkorn/Graz
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 935000 км Сила 231 кс
Австрија, Straßhof an der Nordbahn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се