Филтри -

Камиони со церада MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

170 огласа: Камиони со церада MERCEDES-BENZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Година 1978-08 Километража 125000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7420 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2012-09 Километража 444937 км Сила
Германија, Deggendorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 590000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 12/2008 Километража 3500 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
72.350 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 10/2009 Километража 1400 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
34.620 € Без ДДВ
Носивост 2 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.95 м³
Година 2014 Километража 545621 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 522000 км Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 149997 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 877000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
5.377 € HUF 2.100.000 HUF
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 522371 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 8905 кг
Година 2015 Километража 442500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2004-06 Километража 625000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.990 €
Евро Euro 3
Година 1997 Километража 700000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 430112 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
43.800 €
Година 2008-03-07 Километража 311000 км Сила
Шпанија, Alicante
камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L камион со церада MERCEDES-BENZ 814 L
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-06-03 Километража 1118000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 5305 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2015 Километража Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
10.230 € BGN 20.000 BGN
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража 1170000 км Сила
Бугарија, Нова Загора
Контактирајте го продавачот
57.350 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 30272 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 37.21 м³
Година 2011 Километража 486100 км Сила
Германија, Bühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 590608 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 239000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2018 Километража 490000 км Сила
Италија, Milano
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 170 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се