Филтри -

Камиони со церада MAZDA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAZDA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAZDA TITAN LJR85A камион со церада MAZDA TITAN LJR85A
2
Контактирајте го продавачот
19.820 € RUB 1.645.000 RUB
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 153000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се