Филтри -

Камиони со церада MAZ од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAZ од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.666 € RUB 550.000 RUB
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 38 м³
Година 2008 Километража 330565 км Сила 151 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се