Филтри -

Камиони со церада MAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAZ - Казахстан: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со церада MAZ 534026
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9860 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 292 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 6312E8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14230 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 428 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион со церада MAZ 4371C0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4400 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C5-8520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10260 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 328 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C3-520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10730 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 273 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 437121-521-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4450 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 185 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 4381N2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6500 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 437121
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4600 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 185 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 4381C0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5340 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада камион со церада MAZ 437130-331 + приколка со церада
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000) камион со церада MAZ 4371V2-531-000 (-4371V2-532-000)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила 180 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030) камион со церада MAZ 4381N2-522-000 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5650 кг
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 631019-420-031 камион со церада MAZ 631019-420-031
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14210 кг
Година Километража Сила 435 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030) камион со церада MAZ 4371N2-521-030 (-522-030)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4450 кг Зафатнина 30 м³
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
камион со церада MAZ 533603-221 камион со церада MAZ 533603-221
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година Километража Сила 250 кс
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се