Филтри -

Камиони со церада MAZ

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAZ: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAZ 5340С3-570-000 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10230 кг Зафатнина 38.74 м³
Година Километража Сила 270 кс
Украина, м. Харків
камион со церада MAZ 6310Е9-520-031 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14210 кг Евро Euro 5 Зафатнина 56 м³
Година Километража Сила 435 кс
Украина, м. Харків
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAZ 6312С9-520-010 (ЄВРО-5)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14250 кг Зафатнина 48.9 м³
Година Километража Сила 412 кс
Украина, м. Харків
нови камион со церада MAZ 6312 (A5, A8, A9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5309 Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340A8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 5340 (19, E9)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 6317 (05, 08) Полноприводный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со церада MAZ 534026
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9860 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 292 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 6312E8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14230 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 428 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 4371C0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4400 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 169 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C5-8520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10260 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 328 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 5340C3-520-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10730 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 273 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 437121-521-000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4450 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 185 кс
Казахстан, Алматы
нови камион со церада MAZ 4381N2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6500 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 170 кс
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се