Филтри -

Камиони со церада MAN од Србија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAN од Србија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN TGX 26.440 EURO 6
32
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 14900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 723296 км Сила 440 кс
Србија, Šabac
камион со церада MAN TGA 24.430 + приколка со церада
31
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 27800 кг Евро Euro 3 Зафатнина 116 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 1074333 км Сила 430 кс
Србија, Šabac
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAN TGX 26.440 EURO 5
33
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 14800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2009 Километража 797336 км Сила 440 кс
Србија, Šabac
камион со церада MAN TGX 26.400 EURO 5
22
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 14950 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2011 Километража 836715 км Сила 400 кс
Србија, Šabac
камион со церада MAN 12.250 BL nemacki brif /7360/
10
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Зафатнина 6871 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 464220 км Сила
Србија, Шимановци
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се