Филтри -

Камиони со церада MAN од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAN од Словачка: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN TGL 12.250 4X2 BL AHK, Klima, EBA2, Diffsperre
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.56 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 71637 км Сила 250 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 2825 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.75 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 104674 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2825 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54.8 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 64184 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2821 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 90025 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 2825 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 104600 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 2825 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 63279 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 8.180 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 2825 кг Евро Euro 6 Зафатнина 54 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04 Километража 103931 км Сила 179 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 12.250 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 48527 км Сила 250 кс
Словачка, Bratislava
камион со церада MAN TGL 12.250 4X2 BL
15
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 5889 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-02 Километража 57110 км Сила 250 кс
Словачка, Bratislava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се