Филтри -

Камиони со церада MAN од Швајцарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAN од Швајцарија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN TGA 18.440 ANALOG
5
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 7700 кг Евро Euro 5
Година 2006-12 Километража 903067 км Сила
Швајцарија, Gansingen
камион со церада MAN TGA 18.390
12
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг
Година 06/2004 Километража 709000 км Сила
Швајцарија, Valbroye
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада MAN 18.440
12
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10518 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2007 Километража 763983 км Сила 440 кс
Швајцарија, Boulens
камион со церада MAN  TGM 15.340
20
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 7700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-25 Километража 557885 км Сила 340 кс
Швајцарија, Oberhasli
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се