Филтри -

Камиони со церада MAN од Романија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со церада MAN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 806615 км Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година Километража Сила
Романија, Craiova
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 669403 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2003 Километража 357878 км Сила
Романија, Botoșani
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 06/2002 Километража 808049 км Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 10650 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2010 Километража 414000 км Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се