Филтри -

Камиони со церада MAN од Полска

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Камиони со церада MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.940 € PLN 199.000 PLN
Година 2016 Километража 551000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
58.870 € PLN 255.000 PLN
Носивост 5900 кг
Година 2018 Километража 597000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.618 € PLN 20.000 PLN
Носивост 4990 кг
Година 2002 Километража 558000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Зафатнина 4580 м³
Година 2009 Километража Сила
Полска, Kąty Wrocławskie
Контактирајте го продавачот
38.070 € PLN 164.900 PLN
Носивост 5500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 496000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
39.020 € PLN 169.000 PLN
Носивост 9515 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 670000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Носивост 15480 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 732000 км Сила
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
99.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража 550 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
23.060 € PLN 99.900 PLN
Година 2013 Километража 426000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
38.790 € PLN 168.000 PLN
Носивост 5155 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 609000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
109.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража 500 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
43.840 € PLN 189.900 PLN
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 533804 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
39.200 € PLN 169.800 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 516880 км Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 686000 км Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2018 Километража 689398 км Сила
Полска, Kotowa Wola
Контактирајте го продавачот
18.930 € PLN 82.000 PLN
Година 2011 Километража 564000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 10070 кг Евро Euro 4 Зафатнина 6871 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 872900 км Сила
Полска, Końskie
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 111467 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
27.470 € PLN 119.000 PLN
Носивост 5600 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 542000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 39.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 299000 км Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
32.990 € Без ДДВ
Носивост 8550 кг Зафатнина 48.29 м³
Година 2013 Километража 401000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
34.170 € PLN 148.000 PLN
Носивост 8500 кг
Година 2016 Километража 637000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
48.370 € PLN 209.500 PLN
Носивост 8270 кг
Година 2017 Километража 338000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 5560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-10 Километража 76000 км Сила
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
18.350 € PLN 79.500 PLN
Носивост 8390 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 586227 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се