Филтри -

Камиони со церада MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

9 огласа: Камиони со церада MAN од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 4200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 2.200 € Без ДДВ
Евро Euro 1
Година 2003 Километража 667468 км Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2002 Километража 442840 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2000 Километража Сила
Литванија, Vilniaus
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1988 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 01/1997 Километража Сила
Литванија, Kaunas
камион со церада MAN TGL 12.180 камион со церада MAN TGL 12.180 камион со церада MAN TGL 12.180
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2006-12 Километража 669022 км Сила
Литванија, Vilnius
камион со церада MAN TGL 7.150 камион со церада MAN TGL 7.150 камион со церада MAN TGL 7.150
3
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-01 Километража 698820 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража Сила
Литванија, Ilgakiemis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи