Филтри -

Камиони со церада MAN од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAN од Италија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN TGX 26.440
20
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 804000 км Сила
Италија, Guardamiglio
камион со церада MAN TGX 26.440
21
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012-03 Километража 914000 км Сила
Италија, Guardamiglio
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAN LE20.280 CENTINATO IN ADR / PEDANA
12
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 11880 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 318614 км Сила 280 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со церада MAN TGX 26.480 CENTINATO CON RIMORCHIO Rif.T21-033 + приколка со церада
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2010 Километража 839000 км Сила
Италија, Calenzano
камион со церада MAN MAN TGA 26.390 SCARRABILE CON GRU RIF T21-037
8
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година 2005-04 Километража 546000 км Сила
Италија, Calenzano
камион со церада MAN ME 250 B - Centinato Alla Francese
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 3740 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 831000 км Сила 250 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со церада MAN TGM 12.290
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-04-08 Километража 387522 км Сила 290 кс
Италија, Verona
камион со церада MAN 11.224 new motor
15
Контактирајте го продавачот
3.500 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 720000 км Сила
Италија, Rimini
камион со церада MAN TGL 12.240
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 46.56 м³
Година 03/2009 Километража 719000 км Сила 240 кс
Италија, Calenzano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се