Филтри -

Камиони со церада MAN од Хрватска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAN од Хрватска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAN L2000
4
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2.45 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001-01-05 Километража 347811 км Сила 114 кс
Хрватска, Zagreb
камион со церада MAN 8224
2
2.200 €
Зафатнина 47.13 м³
Година 2000 Километража 60000 км Сила
Хрватска, Mali Losinj
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада MAN 26.440
7
43.000 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Зафатнина 55.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 339000 км Сила 441 кс
Хрватска, Zagreb
камион со церада MAN 26.440
7
43.000 € Без ДДВ
Носивост 14100 кг Зафатнина 55.01 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Километража 339000 км Сила 441 кс
Хрватска, Zagreb, Lucko
камион со церада MAN 8.180
10
2.700 € Без ДДВ
Носивост 3380 кг Евро Euro 3 Зафатнина 52.46 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 613705 км Сила 132 kW
Хрватска, Nedelišće
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се