Филтри -

Камиони со церада MAN од Германија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони со церада MAN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 6370 кг Евро Euro 4
Година 2006-11 Километража 550000 км Сила
Германија, Schifferstadt
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Munich
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 745230 км Сила
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 501000 км Сила
Германија, Rostock
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-03 Километража 168000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Носивост 4100 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.29 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-02 Километража 765480 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 42 м³
Година 2013-12 Километража 577150 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-09-17 Километража 778652 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 483000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 403000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 1998-02 Километража 851000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 16650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43.26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-11 Километража 299999 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 632000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1150000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 26950 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-10 Километража 90000 км Сила
Германија, Kiel
Контактирајте го продавачот
67.711 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-01 Километража 578745 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 49.95 м³
Година 2017-11 Километража 557944 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 83.4 м³
Година 2014-09 Километража 273000 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36.6 м³
Година 2012-04 Километража 509542 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-04 Километража 600000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 5100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 82.95 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража 535000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 42.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2012 Километража 535500 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 2250 кг Евро Euro 3 Зафатнина 36.76 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-08 Километража 510382 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
24.871 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 277121 км Сила
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се