Филтри -

Камиони со церада MAN од Европа

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

140 огласа: Камиони со церада MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 16650 кг Евро Euro 6
Година 2014-07 Километража 745230 км Сила
Германија, Günzburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 729710 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.730 € HUF 6.500.000 HUF
Евро Euro 5 Зафатнина 70 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Pecs
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 42.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 652208 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
41.510 € PLN 179.000 PLN
Носивост 9515 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 670000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража 387711 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража 397852 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2011 Километража 300000 км Сила
Холандија, Heeswijk-Dinther
Контактирајте го продавачот
28.470 € PLN 122.800 PLN
Носивост 7315 кг Евро Euro 6 Зафатнина 0.006871 м³
Година 2014 Километража 452408 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.910 € PLN 103.100 PLN
Носивост 4885 кг Зафатнина 0.006871 м³
Година 2012 Километража 510839 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.230 € PLN 70.000 PLN
Носивост 8500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10518 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2010 Километража 910000 км Сила
Полска, Rokitno Szlacheckie
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.880 € PLN 159.000 PLN
Носивост 5155 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 609000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 6565 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 938478 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 5890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 658578 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Носивост 4200 кг Евро Euro 4 Зафатнина 38.73 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 669403 км Сила
Романија, Ilfov
Контактирајте го продавачот
56.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 501000 км Сила
Германија, Rostock
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Носивост 27905 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 507555 км Сила
Полска, Nowy Tomysl
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 11790 кг
Година 1993 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Зафатнина 36.52 м³
Година 2015-02 Километража 376192 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-03 Километража 168000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
34.790 € PLN 150.000 PLN
Година 2015 Километража 701062 км Сила
Полска, Głogoczów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Претплати се