Филтри -

Камиони со церада MAN од Чешка Република

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони со церада MAN од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Носивост 5560 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-10 Километража 92000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Носивост 5470 кг Евро Euro 6
Година 2015-12 Километража 285000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.826 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 1514625 км Сила
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 1760 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 505573 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.125 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 1000000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
5.590 € Без ДДВ
Носивост 7150 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2000-01 Километража 525000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 6565 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 938478 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 5890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 658578 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 13740 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-05 Километража 795589 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 781382 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
42.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-05 Километража 781382 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 5940 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.21 м³
Година 2012-06 Километража 590000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Носивост 2210 кг Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 322000 км Сила
Чехија, Prague
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.950 € Без ДДВ
Носивост 15555 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-10 Километража 695712 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-09 Километража 847600 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 5425 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07 Километража 426491 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
2.228 € CZK 55.000 CZK
Година 2007 Километража 1090000 км Сила
Чехија, Opava
Контактирајте го продавачот
28.919 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 864000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
32.370 € CZK 799.000 CZK
Носивост 2428 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 350000 км Сила
Чехија, Karlovy Vary
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 841867 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 811789 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
13.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 811789 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 1036849 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
5.960 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 12/2004 Километража 589000 км Сила
Чехија, Praha - Horní Počernice
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-01 Километража 408406 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се