Филтри -

Камиони со церада MAGIRUS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со церада MAGIRUS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада MAGIRUS 168M11FAL (Iveco 110-16)-Service Truck (ref:e38301)
20
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1984-02-01 Километража 56003 км Сила
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се